Titles you rated
The BatmanRated ★ 1.5
6 UndergroundRated ★ 1.0
Battle of the SexesRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The TruthRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.5
The ConductorRated ★ 2.0
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 2.5
Seymour: An IntroductionRated ★ 3.5
Another EarthRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
High LifeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5