Titles you rated
Coyote UglyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0