Titles you rated
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5