Titles you rated
SouthpawRated ★ 3.5
Soul SurferRated ★ 5.0
An Empress and the WarriorsRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: New Kyoto Arc - The Chirps of LightRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: New Kyoto Arc - Cage of FlamesRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 0.5
Yakuza ApocalypseRated ★ 0.5
London Has FallenRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Bad Guys Always DieRated ★ 0.5
American SniperRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0