Movies
Ratings
10
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0