Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 1.0
Love, RosieRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.5