Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
VikingsRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 3.5
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 3.0
Star Trek: Discovery Season 3Rated ★ 2.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0