Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
We Bare BearsRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 1.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 0.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5