Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Devil's ViolinistRated ★ 4.0
CatsRated ★ 1.0
GlassRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 4.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Extraordinary Journey of the FakirRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0