Titles you rated
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
MaidsRated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 4.5
MistyRated ★ 3.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.0
- The CravingsRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
MRated ★ 3.0- Juliet's ManRated ★ 2.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 4.5
Queen of ReversalsRated ★ 2.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5