Movies
Ratings
46
MunichRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
300Rated ★ 3.0
Empire of the SunRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 2.0