Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0