Titles you rated
John WickRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0