Series
Ratings
243
Serial Experiments LainRated ★ 5.0
Star Trek: Strange New Worlds Season 1Rated ★ 4.5
The West WingRated ★ 5.0
Fallout Season 1Rated ★ 1.5
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
RatchedRated ★ 1.0- Generation WarRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Star Trek: Deep Space NineRated ★ 5.0
Star Trek: VoyagerRated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 1.5
Altered CarbonRated ★ 4.0