Movies
Ratings
514
The OutpostRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
The Dragon DentistRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
American PieRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 3.0