Titles you rated
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 3.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.5
Heroic Legend of Arslan: Dust Storm DanceRated ★ 3.0
Real GirlRated ★ 4.0
Real GirlRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
Outbreak CompanyRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Chihayafuru 2Rated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5