Titles you rated
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Train ManRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0