Titles you rated
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5