Titles you rated
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
Big Windup!Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.0
Solomon's PerjuryRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.0- M&MRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0