Titles you rated
The BikeridersRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Twister: Caught in the StormRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 2.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0