Movies
Ratings
115
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Two MoonsRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.5
Petty RomanceRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.0