Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Land of BadRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 2.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 1.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 2.5
Don't MoveRated ★ 2.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5