Series
Ratings
68
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5