Titles you rated
HarmonyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
AcceptedRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
FelonRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0