Series
Ratings
324
Alien: EarthRated ★ 2.5
GlitchRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
DevsRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0- Montana JonesRated ★ 3.5
Kaleido StarRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
- ZegapainRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 3.0