Titles you rated
DeadpoolRated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 2.0
The Journals of MusanRated ★ 2.5
The NetRated ★ 2.0
SplitRated ★ 2.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
Potato SymponyRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0- The WindowRated ★ 2.0
Man on FireRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
Enemy of the StateRated ★ 2.5