Movies
Ratings
32
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0