Series
Ratings
28
Fight For My WayRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5