Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Adaptation.Rated ★ 3.5
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 3.5
CarnageRated ★ 3.0
FameRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.5- BlackRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0