Movies
Ratings
112
Inside MenRated ★ 3.5
Hansel & GretelRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
BeetlejuiceRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
PowderRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0