Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
It's What's InsideRated ★ 2.5
TenetRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
VictoryRated ★ 3.0