Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5- Please Save My EarthRated ★ 4.0
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0