Titles you rated
Groundhog DayRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 1.0
BuriedRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 1.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Jurassic WorldRated ★ 1.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 1.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
PietaRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 4.0