Titles you rated
MindhunterRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Kidnapping DayRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5