Titles you rated
Truth or DareRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
HushRated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.5
Red EyeRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
SynchronicityRated ★ 3.0