Titles you rated
PossessorRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Swan SongRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
CodaRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Dark WatersRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.5
A SeparationRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
See You Up ThereRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
High TensionRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
CarnageRated ★ 3.5
11:14Rated ★ 3.0