Series
Ratings
91
As You Stood ByRated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5