Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 2.0
Transporter 2Rated ★ 2.5
Man on a LedgeRated ★ 2.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 2.5
The RockRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 2.5
John WickRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0