Movies
Ratings
37
The Life of David GaleRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 5.0
The I InsideRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0