Titles you rated
HancockRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 1.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0