Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 3.0
Uncle SamshikRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5