Movies
Ratings
97
Before SunriseRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Jackass Number TwoRated ★ 3.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
IdiocracyRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
American PieRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.0