Movies
Ratings
52
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0