Movies
Ratings
80
Roman HolidayRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0