Movies
Ratings
59
She's the ManRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Nim's IslandRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Holy DaddyRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0