Movies
Ratings
35
InceptionRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0