Titles you rated
Be With YouRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 2.0
CubeRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0