Series
Ratings
95
ShōgunRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
O Maidens in Your Savage SeasonRated ★ 4.5
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 3.0
Mieruko-chanRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0