Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Self/lessRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The ApartmentRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 2.5