Movies
Ratings
149
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
CartRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
The LunchboxRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 2.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
No RegretRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0